Aktualności

Ważne zwycięstwo w Czerniejewie

• autor: dominskorc16, 2011-05-15 19:20

Las pokonał na wyjezdzie drużynę Czarnych Czerniejewo 1:4 (0:1).

Początek spotkania należał do Puszczykowian. Po podaniu Pawła Kowalkiewicza, Skorczyk trafił tylko w słupek, swoje sytuacje w pierwszej części marnowali kolejno Jazdończyk, Gorzyński.  Pod koniec pierwszej połowy faulowany w polu karnym był Paweł Kowalkiewicz, karnego pewnym strzałem wykorzystał Przybylski. Do przerwy 1:0 dla Lasu.

Druga połowa to seryjnie marnowane sytuacje przez Skorczyka który trzy krotnie znalazł się sam na sam z bramkarzem Czarnych ale niestety ani razu nie udało mu się pokonać golkipera Czarnych.

Swoje sytuacje marnowali również Jazdończyk, P.Kowalkiewicz, Piechocki, Kazmierczak.

Bramka na 2:0 padła po akcji Pawła Kowalkiewicza który pięknym strzałem pokonał wychodzącego z bramki bramkarza Czarnych.

Na 3:0 podwyższył Gorzyński po podaniu Skorczyk. Zawodnków Czarnych było stać w tym meczu na jedną bramkę, po błędzie obrońców Lasu sytuacje sam na sam wykorzystał zawodnik Czarnych.

Wynik ustalił Szymczak po błedzie bramkarza gospodarzy który zle obliczył lot piłki i było 4:1

Wysokie zwycięstwo cieszy lecz mogło być one bardzie okazalsze.

Skład Lasu: Skołuda, Werbliński, Wiórek, Przybylski, Norek, Jazdończyk ( 80, Kowalkiewicz J.), Gorzyński, Piechocki ( 88, Stróżyk) Kazmierczak ( 65, Szymczak), Kowalkiewicz P., Skorczyk, ( 88, Gutowski)

Bramki dla Lasu: Przybylski (k), Kowalkiewicz P., Gorzyński, Szymczak