Przed meczem z Pogromem Luboń

• autor: sebastianplachta27, 2016-10-28 11:13

W najbliższą sobotę, 29 października o godzinie 15:00, Las Puszczykowo rozegra kolejne spotkanie mistrzowskie, w którym przeciwnikiem będzie świetnie spisująca się drużyna Pogromu Luboń. Dla drużyny gospodarzy czyli puszczykowskiego Lasu jest to kolejny mecz z gatunku "za sześć punktów"

Pogrom Luboń jest odkryciem tej rundy. Drużyna, która w rozgrywkach 2015/2016 zajęła dopiero 8 miejsce z dorobkiem 15 punktów(5 zwycięstw, 0 remisów, 15 porażek) i 30-sto punktową stratą do sobotniego gospodarza czyli Lasu Puszczykowo, w tym sezonie prezentują imponująca formę i po dziewięciu kolejkach zajmuje pozycję wicelidera. W kuluarach mówi się, że ekipę Pogromu wspomogła fuzja z drużyną Avii Kamionki. Drużyna Lasu w pierwszej kolejności będzie musiała zwrócić uwagę na bramkostrzelnych napastników gości z Lubonia, gdyż w ofensywie zespół Pogromu jest drugim najskuteczniejszym zaraz po Huraganie Michorzewo.
Ekipa Lasu Puszczykowo do spotkania z wiceliderem tabeli przystąpi po ubiegłotygodniowej porażce z Huraganem Michorzewo. Z przebiegu tamtego spotkania ekipa z Puszczykowa nie była wcale gorszym zespołem od obecnego lidera, zabrakło troszeczkę szczęścia i "chłodnej głowy" w sytuacjach podbramkowych. Sobotni mecz będzie dla Lasu niezwykle ważny w kontekście walki o awans do A-klasy. Pamiętajmy, że kolejek do końca jest jeszcze sporo i wszystko może się wydarzyć.
W puszczykowskich mediach społecznościowych aż wrze, jaką jedenastkę desygnuję na boisko od początku spotkania trener Józef Hojny. Najbardziej prawdopodobny wydaje się jednak wariant:

Płachta - Kubasik, Piechocki, Przybylski, Werbliński - Jazdończyk, Stelmach, Piasny, Maciołek, Wąsowski - Kowalkiewicz

Emocji na stadionie przy ul. Sportowej w Puszczykowie napewno nie zabraknie. Wszystkich kibiców mimo chłodnej jesiennej pory, serdecznie zapraszamy, aby wsparli miejscową drużynę.

Las Puszczykowo - Pogrom Luboń
29.10.2016 15:00