Przed meczem z LKS Kicin

• autor: sebastianplachta27, 2015-04-24 11:00

W ramach 18-tej kolejki rundy wiosennej w klasie A - drużyna seniorów Lasu Puszczykowo podejmie na własnym boisku zespół LKS Kicin. Będzie to szansa na zrehabilitowanie się, po ubiegłotygodniowej porażce z drużyną Maratończyka Brzeźno. Początek spotkania w sobotę 25 kwietnia, o godzinie 16:00.

Drużyna LKS Kicin nie najlepiej jak dotąd spisuje się rozgrywkach klasy A. Co prawda kicinianie zajmują na ten moment w tabeli ósme miejsce, ale początek rundy wiosennej w ich wykonaniu nie prezentuje się zbyt korzystnie. Na obecne ósme miejsce LKS-u, składa się suma 21 "oczek" zdobytych poprzez sześć wygranych, trzy remisy oraz osiem porażek. Zespół z Kicina pochwalić się może bilansem bramkowym 30-41, co patrząc na inne drużyny grające w tej grupie, daje im 8 miejsce w rankingu najlepszych bilansów w tych konkretnych rozgrywkach ex aequo z drużyną KS Łopuchowo.
LKS Kicin w rundzie wiosennej rozegrał do tej pory trzy spotkania, w pierwszym meczu uległ na własnym stadionie ekipie Pogoni Książ Wielkopolski aż 0:5, w kolejnym lepsze od drużyny z Kicina okazało się KS Łopuchowo, które wygrało łatwo na boisku w Łopuchowie 4:1. LKS musiał uznać także wyższość drużyny Maratończyka Brzeźno, który zaaplikował kicinianom sześć bramek, tracąc przy tym tylko trzy. Jedyna wygrana odbyła się bez udziału drużyny LKS-u, gdyż otrzymali oni walkower za mecz z drużyna KS Gniezno, które przed inauguracją rundy rewanżowej wycofało się z rozgrywek.
W pierwszym meczu pomiędzy Lasem Puszczykowo a LKS Kicin, który odbył się 20 września 2014 roku, padł remis 3:3. Sobotni mecz będzie więc dobrą okazją do rewanżu, gdyż dodatkowo Las musi jak pisałem wyżej zrehabilitować się za głupią stratę punktów z ubiegłej soboty w Brzeźnie.
Trener Lasu Puszczykowo - Józef Hojny, w jutrzejszym meczu będzie mógł skorzystać ze wszystkich dostępnych zawodników. "Nie wyobrażam sobie innego scenariusza, jak zwycięstwo w sobotę" - mówił do swoich zawodników na czwartkowych zajęciach, poprzedzających sobotni mecz. Osiemnastoosobowa kadra Lasu na to spotkanie prezentuje się następująco: Trawicki, Płachta, Czerniak, Babula, Cegłowski, Jazdończyk, Kaczanowski, Wojewoda, Miedziak, Poźniak, Piechocki, Roskau, Skołuda, Skorczyk, Szcześniak, Wiórek, Werbliński i Stelmach.
Początek spotkania Lasu z LKS Kicin przewidziany jest na sobotę, 25 kwietnia na godzinę 16:00. Arbitrami jutrzejszego spotkania będzie trio z Poznania w składzie: Jakub Gryń, Maciej Kulczyński i Marek Sroka.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy aby wsparli swoją lokalną drużynę.
EMOCJI NA PEWNO NIE ZABRAKNIE!!