Przed meczem ze Stellą II Luboń

• autor: sebastianplachta27, 2015-02-26 13:31

Po porażce z KS 1920 Mosina 0:1, drużyna Lasu Puszczykowo w trzecim już sparingu podejmie w sobotę 28 lutego o godzinie 13:00 na własnym boisku drużynę Stella II Luboń. Będzie to ostatnia sparingowa potyczka ekipy z Puszczykowa na własnym boisku. Kolejne spotkanie zostaną rozegrane kolejno w Konarzewie i Wronczynie.

Las po porażce z KS 1920 Mosina wziął się ostro do pracy, aby w spotkaniu ze Stellą II Luboń wyrzec się prostych błędów, które w spotkaniu z IV-ligową ekipą były jeszcze widoczne. Zawodnicy z Puszczykowa podeszli jednak do spotkania bardzo zaangażowani i zmotywowani, co było widać obserwując ten mecz.
Drużyna Stelli II Luboń jest drużyną dobrze znaną ekipie Lasu. Puszczykowianie zmierzyli się już z Nimi, przygotowując się do startu rundy jesiennej sezonu 2014/2015 za kadencji trenera Włodzimierza Bajera, przegraliśmy nieznacznie z drużyną z Lubonia. Stella II jest dobrze znana również zawodnikom Orła Rogalinek, którzy przed startem rundy wiosennej zasilili klub z Puszczykowa, gdyż mierzyli się z Nią w rozgrywkach Ligi Kórnickiej bo wówczas klub z Lubonia nazywał się KS Szczytniki. Przed rozpoczęciem sezonu nastąpiła fuzja, w związku czym ekipa ze Szczytnik połączyła swoje siły z drużyną z Lubonia i powstał nowy twór o nazwie Stella II Luboń.
Gracze z Lubonia występują w rozgrywkach B-Klasy, grupy pierwszej, plasując się na półmetku sezonu na pozycji ósmej. Dotychczas w rozegranych jedenastu spotkaniach, ekipa Stelli II zdobyła piętnaście punktów, na które złożyły się cztery wygrane, trzy remisy i cztery porażki. Zespół strzelił 41 bramek co jest najlepszym wynikiem w całej lidze i stracił przy tym 35 co z drugiej strony jest najgorszym wynikiem w tabeli. Co ciekawe, w spotkaniu z Avią Kamionki czyli drużyną od której "Las" rozpoczął sparingowe potyczki, drużyna Stelli II okazała się gorsza i przegrała na własnym boisku 3:5.
Mecz z drużyną z Lubonia będzie więc kolejnym dla Lasu spotkaniem, w którym drużyna z Puszczykowa musi udowodnić że jest w stanie wygrać z każdym. Już pojedynek z KS 1920 Mosina pokazał, że gra i styl drużyny ma zadatki do tego, aby runda wiosenna była dla Lasu o wiele, wiele, lepsza niż początek sezonu.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!
28.02.2015 godz. 13:00 Las Puszczykowo - Stella II Luboń