Pierwszy mecz "nowego" Lasu w zimowym okresie...

• autor: sebastianplachta27, 2015-02-13 15:36
Pierwszy mecz "nowego" Lasu w zimowym okresie przygotowawczym!

W sobotę 14 lutego o godzinie 14:00, drużyna Lasu Puszczykowo podejmie na własnym boisku ekipę Avii Kamionki. Warto podkreślić, że będzie to pierwsze spotkanie puszczykowskiego zespołu w zimowym okresie przygotowawczym.

Las Puszczykowo po nieudanej dla siebie rundzie jesiennej przeszedł totalną rewolucję. W klubie pożegnano się z dotychczasowym trenerem, panem Włodzimierzem Bajerem, którego zastąpił Józef Hojny, wieloletni piłkarz Lasu, który jako trener odnosił wielkie sukcesy z młodszymi sekcjami puszczykowskiego klubu. Przyjście Józefa Hojnego zaowocowało fuzję z drużyną Orłów Rogalinek, która występowała dotychczas w rozgrywkach Ligi Kórnickiej. Zespół Lasu wzmocniło kilkunastu nowych zawodników, którzy w połączeniu z pozostałymi graczami, mają stanowić o sile nowej drużyny w nadchodzących rozgrywkach.

Rywal Lasu, drużyna Avia Kamionki, występuje w rozgrywkach B-klasy gdzie na półmetku zajmuje pozycję wicelidera, minimalnie ustępując Lotnikowi 1997-Poznań. Ekipa z Kamionek rozegrała w rundzie jesiennej jedenaście spotkań mistrzowskich, w sześciu z nich wygrywając, trzykrotnie remisując by ostatecznie dwa razy przełknąć gorycz porażki. Avia poszczycić się może bardzo dobrym bilansem bramkowym, gdyż strzeliła 32 bramki, tracąc przy tym tylko 13, co jest drugim najlepszym wynikiem w lidze.

Przed Lasem więc ciężkie spotkanie, po którym trener Hojny wyciągnąć będzie mógł pierwsze wnioski na temat tego jak gra i funkcjonuje drużyna, w jakich formacjach należy szukać wzmocnień i ewentualnie co należy poprawić aby gra drużyny z Puszczykowa dostarczała wszystkim kibicom przychodzącym na stadion przy ulicy Kościelnej ogromnych piłkarskich emocji.

Las Puszczykowo - Avia Kamionki 14.02.2015, godzinia 14:00
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!