statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis w sparingu LZS Wronczyn - Las Puszczykowo

• autor: getdrillwork, 2014-08-10 11:55

W dniu wczorajszym nasz zespół podejmował na wyjeździe zespół z Wronczyna, warto dodać iż LZS to bardzo dobra drużyna, której mało zabrakło do awansu do ligi okręgowej. Zajęli drugie miejsce na podium. Wracając do meczu, drużyna Lasu przystąpiła w odmłodzonym składzie z nowymi twarzami, których ciężko szukać w zeszłorocznych statystkach.

W prawie 31 stopniowym upale równo o 16.00 drużyna prowadzona przez Włodzimierza Bajera (który to obchodził w tym dniu swoje urodziny, jeszcze raz wszystkiego dobrego Trenerze) rozpoczęła swe spotkanie. Pierwsze minuty, to ostrożna gra obu drużyn, nikt śmiało nie zaatakował. W 14 minucie Dominik Skorczyk rozpoczął rajd prawą stroną boiska podając wzdłuż pola karnego do Macieja Łuczaka ten faulowany od tyłu i decyzja mogła być tylko jedna rzut karny dla Lasu. Trener postawił na Dominika, który nie zawiódł jak zawsze i Las prowadził 1-0.

Na odpowiedź drużyny LZS nie musieliśmy długo czekać, zamieszanie w polu karnym i karny dla gospodarzy. Szczerze mówiąc ciężko nam się było dopatrzeć karnego, jednak miejscowi sędziowie dali o sobie znać, nie pierwszy i nie ostatni raz w tym spotkaniu...

Piłka po rękach naszego bramkarza wpada do siatki i mamy wynik 1-1.

Po tej bramce gra znów trochę się wyrównała w okolicach 30 minuty, świetnie został wypuszczony Dominik Skorczyk, i w sytuacji sam na sam, pewnie podcina piłkę nad bramkarzem co oczywiście zamieniło się na pewną bramkę 2-1 dla Lasu !

Parę minut później to ataki drużyny LZS Wronczyn i tylko pewne i dobre interwencje naszego bramkarzy pozwoliły uniknąć straty bramki. Jednak co się odwlecze to nie uciecze, spalony 2 metrowy, wszyscy oprócz sędziów to widzieli, nawet połowa drużyny z Wronczyna, dośrodkowanie zamieszanie w polu karnym i 2-2. Bramka nawet jeśli ładna to ze spalonego.

Tym wynikiem skończyliśmy pierwszą połowę. Wyrównaną.

Druga połowa odbyła się bez zmian, i rozpoczęliśmy w takim samym składzie i można by powiedzieć pierwsze minuty odpowiadały tym na początku spotkania. Kilka dobrych interwencji, po obu stronach bramkarzy. No i w końcu po którejś interwencji piłka wpadła do bramki Puszczykowskiego Lasu. 3-2 dla Wronczyna.

W tym momencie gra przeniosła się pod bramkę LZS i tylko dobra postawa bramkarza, czy też obrońców uchroniły zespół od bramek, Mamy 34 minutę drugiej połowy, do piłki dopada Marcel Roskau i wynik remisowy 3-3. Nie mija 60sekund i Marcel poprawia wynik pięknym uderzeniem na 4-3.

Gospodarze, atakują śmiało co w końcu doprowadza do wyrównania w ostatnich minutach spotkania. Wynik 4-4 utrzymał się już do samego końca meczu. Las miał jeszcze okazję strzelić bramkę jednak w ostatniej akcji meczu, sędzia dopatrzył się spalonego na Dominiku Skorczyku, który to wychodził sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Spalonego widział chyba on sam....

We wtorek na 19.00 zapraszamy na trening ! Już nie wiele czasu zostało do ligi :) więc czas umyć korki i szykować się na mecze o okręgówkę. !