Aktualności

Rundę wiosenną czas zacząć! Las - Kłos Zaniemyśl...

• autor: sebastianplachta27, 2014-03-28 22:21
Rundę wiosenną czas zacząć! Las - Kłos Zaniemyśl 29.03.2014, godz. 16:00

W najbliższą sobotę startuje runda wiosenna rozgrywek poznańskiej klasy okręgowej. Na początek piłkarze Lasu Puszczykowo zmierzą się z drużyną Kłosa Zaniemyśl. W pierwszym spotkaniu, rozegranym 17 sierpnia 2013 w Zaniemyślu, gospodarze okazali się lepsi i pokonali Naszą drużynę 3:0. Czas wziąć rewanż za tą porażkę, okazja nadarzy się już w najbliższą sobotę.

Po pierwszej rundzie ekipa Kłosa zajmuje w tabeli wysokie, piąte miejsce. Drużyna z Zaniemyśla wygrała 9 spotkań, przegrywając zaledwie 4 razy. W pierwszej części sezonu, drużyna prowadzona przez Klaudiusza Marciniaka zdołała strzelić 31 bramek, tracąc przy tym 21. Najskuteczniejszym zawodnikiem Kłosa jest Adrian Markiewicz, który ustrzelił w rundzie jesiennej aż 14 bramek. W przerwie zimowej ekipę zasiliło dwóch piłkarzy Polonii Środa Wielkopolska tj. Łukasz Ratajczak i Jakub Wiśniewski, a z drużyny rezerw do pierwszego zespołu trafił Jędrzej Sobkowiak
Las po nagłej zmianie trenera, będzie próbował odbić się od dna. Dziś dotarła do Nas wiadomość, że z rozgrywek wycofała się ekipa Lechity Kłecko. W drużynie z Puszczykowa panuje pełne skupienie i pełna mobilizacja. "Zieloni" potrzebują zwycięstw, aby poprawić swoją sytuację w tabeli. Przerwa zimowa to dla Lasu ciężko przepracowany okres przygotowawczy, który ma przynieść efekty w postaci ligowych zwycięstw. Drużynę z Puszczykowa w okresie zimowym zasiliło pięciu piłkarzy wśród których znaleźli się: Marcin Maciołek, Bartosz Roszak, Jan Chalasz, Wojciech Socha i Łukasz Wolniak.

Miejmy nadzieję, że jutro około godziny 18.15, ze zwycięstwa cieszyć będzie się drużyna gospodarzy.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy i prosimy o gorący doping.