Wyniki dotychczasowo rozegranych meczy sparingowych

• autor: sebastianplachta27, 2014-03-14 10:59

Do 14 marca 2014 roku, drużyna seniorów Lasu Puszczykowo rozegrała pięć spotkań kontrolnych, w których trzykrotnie musiała uznać wyższość przeciwników, jeden mecz rozstrzygnęła na swoją korzyść, natomiast jeden pojedynek zakończył się remisem. Udało Nam strzelić się 10 bramek, straciliśmy ich aż 17.

Na pierwszy ogień drużynie z Puszczykowa została rzucona ekipa z Rokietnicy, tamtejsza Rokita. Las w dość mocno osłabionym składzie uległ drużynie przyjezdnej aż 3:5 a rokietnickiego bramkarza dwukrotnie pokonał Dominik Skorczyk, jedno trafienie dołożył Marcin Maciołek. Mecz toczony był na katastrofalnym boisku, wiele zagrań było niekontrolowanych, przez koszmarny stan murawy.
Drugie spotkanie to mecz z Przemysławem Poznań, na sztucznym boisku przy ul. Przepadek. Tam Las dysponował już silniejszą kadrą. Zwycięstwo 1:0 drużynie z Puszczykowa zapewnił niezawodny Daniel Piechocki, po fantastycznym uderzeniu piłki głową.
Kolejny mecz Las rozegrał przy ul.Kościelnej w Puszczykowie, a rywalem była dobrze Nam znana ekipa Spójni Strykowo. Strykowianie okazali się za silni dla Lasu i na własnym boisku Nasza drużyna musiała uznać wyższość rywala, ostatecznie przegrywając 2:5. Bramki strzelali Paweł Kowalkiewicz oraz Marcin Klemens.
Czwarty pojedynek to mecz z Fenixem Borowo, niestety słaba postawa Naszego zespołu musiała przełożyć się też na wynik tego spotkania. Las przegrał z Fenixem 1:4, bramkę strzelił rozgrywający dobre zawody Marcin Klemens.
Ostatni mecz który rozegrała ekipa Lasu, to mecz z Teczą Skrzynki na boisku rywala. Po bramkach Marcina Klemensa, Marcina Maciołka oraz Kamila Linki do 75 minuty prowadziliśmy w Skrzynkach 3:0. Niestety moment dekoncentracji spowodował iż nie udało się drużynie z Puszczykowa dowieść zwycięstwa do końca i spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 3;3.

Las Puszczykowo przed startem ligi rozegra jeszcze prawdopodobnie dwa sparingi. Jeden w najbliższą niedzielę, 16 marca o godzinie 13:00, w Gułtowach podejmować będzie tamtejszy GKS. W następny weekend ekipa Włodzimierza Bajera planuje rozegrać spotkanie z Orłami Rogalinek, których trenerem jest dobrze Nam znany, były piłkarz Lasu Puszczykowo, Józef Hojny.

Wyniki sparingów:
Las Puszczykowo - Rokita Rokietnica  3:5