KP LAS - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Ogrol Sielinko - Orlik Sepno
NKS Niepruszewo - Orły Plewiska
KSGB Manieczki - Orzeł Rostarzewo
Las Puszczykowo - Piast Jabłonna
Jastrząb Rudniki - Pieczarka Wielichowo
Huragan Michorzewo - Pogrom Luboń

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Las Puszczykowo 2:0 Pieczarka Wielichowo
Orlik Sepno 1:3 Okoń Sapowice
Orły Plewiska 2:9 Ogrol Sielinko
Orzeł Rostarzewo 7:5 NKS Niepruszewo
Piast Jabłonna 3:2 KSGB Manieczki
Pogrom Luboń 4:0 Jastrząb Rudniki

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 300, wczoraj: 882
ogółem: 586 596

statystyki szczegółowe

Aktualności

Włodzimierz Bajer nowym trenerem Lasu Puszczykowo!!

  • autor: sebastianplachta27, 2014-03-12 23:10

12 marca, decyzją zarządu KP Las Puszczykowo, nowym trenerem Naszej drużyny został Włodzimierz Bajer. Po ostatnich zawirowaniach związanych z trenerem pierwszego zespołu cieszymy się, że tak szybko udało się znaleźć zastępstwo i to nie byle jakie. 

 

Warto zauważyć, że na spotkanie z członkami zarządu trener przyszedł bardzo dobrze przygotowany, znał już sytuacje w tabeli, wiedział że drużyna znajduje się w kiepskiej sytuacji wyjściowej a moment, w którym rozpoczyna pracę jest niezwykle trudny. Można zatem wnioskować, że nowy trener jest postacią odważną i charyzmatyczną.
Już w 2008 roku kiedy nasz obecny trener obejmował IV ligowy zespół z Krotoszyna jego doświadczenie było olbrzymie:

„Jak do tej pory przebiegała Pańska kariera trenerska? 

Pracowałem w klubach pierwszoligowych Olimpii Poznań, Lechu Poznań, prowadziłem też zespoły czwartoligowe z Mosiny i Rakoniewic oraz Polonię Środa i Jarotę Jarocin. Ostatnio pracowałem z klubami grającymi w klasie okręgowej: Pogoń Lwówek i Kłos Zaniemyśl. 
Czy zna pan obecną sytuację klubu Astra Krotoszyn? 
- Wynik sportowy znam, materiał ludzki jeszcze nie do końca. Myślę, że w pozostałych do końca kolejki spotkaniach można coś ugrać i wyjść z tej strefy spadkowej. Taki jest mój cel.
W środowisku piłkarskim krąży o Panu opinia, że jest Pan szkoleniowcem wymagającym, prowadzącym drużynę „silną ręką”. Czy to prawda? 
- To prawda, muszę powiedzieć, że to prawda (śmiech).”

                                                                                                 http://katowice.naszemiasto.pl/

A jeśli wierzyć ostatnim słowom w przytoczonym fragmencie to celem trenera nie będzie tylko utrzymanie zespołu, na którym tak bardzo nam zależy, ale również zbudowanie zespołu, który przyniesie dumę całemu miastu, na wszyscy liczymy.

W Internecie można znaleźć informacje o tym, że trener lubi stawiać na młodzież. Budował On zespół z Zaniemyśla w oparciu o zawodników z młodzieżowych drużyn Kłosa na co zwracali uwagę tamtejsi kibice kiedy trener wracał do drużyny w sezonie 2009/2010.

Zarząd podjął decyzję, że p. Włodzimierz poprowadzi również zespół Trampkarzy, dzięki czemu lepiej pozna realia puszczykowskiej piłki, liczymy też na to, że swoim doświadczeniem pomoże w stworzeniu silnego zaplecza wśród naszej młodzieży.

Warto zaznaczyć, że w swojej karierze trener Bajer pracował z wielkimi gwiazdami. W wywiadzie udzielonym portalowi www.ekstraklasa.org wspomina o p. Włodzimierzu sam Krzysztof Kotorowski.

„Gdy miał 12 lat zapisał się do Olimpii Poznań, bo na Golęcin miał najbliżej. Kilka miesięcy później był bliski porzucenia kariery bramkarskiej. - Trafiłem do starszego rocznika i miałem kryzys. Przez jakiś czas nie chodziłem na treningi. Wówczas w moim domu zjawił się trener Włodzimierz Bajer. Dostrzegł we mnie potencjał i zaprosił do treningów ze swoją grupą, która była w moim wieku. Bardzo wiele mu zawdzięczam - nie kryje Kotorowski.”

Ciesząc się, że jest z nami życzymy Trenerowi wielu sukcesów i już od czwartku zabieramy się do wspólnej, ciężkiej pracy, której celem na tą rundę niech będzie nie tylko utrzymanie się w klasie okręgowej, ale stworzenie drużyny, która w kolejnych latach będzie walczyła o wyższe cele.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1085]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Huragan Michorzewo 2:0 Las Puszczykowo
2016-10-23, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.