Oferta współpracy, zostań sponsorem Naszego klubu

• autor: sebastianplachta27, 2013-11-19 02:24

SZANOWNI PAŃSTWO

"Las" Puszczykowo jest jedynym piłkarskim klubem w mieście Puszczykowo, która zgłoszony jest do rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Początki naszej drużyny sięgają 1975 roku, kiedy to panowie Leopold Lipiński i Wojciech Chlebda postanowili założyć Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej.

Na chwilę obecną głównym sponsorem klubu jest miasto Puszczykowo, niemniej jednak sytuacja ekonomiczna zmusza Nas do ciągłego poszukiwania nowych źródeł finansowania. Jest to oczywiście niezbędna kwestia do dalszego funkcjonowania Naszego stowarzyszenia, którego głównym zamiarem jest popularyzowanie sportu oraz jego rozwój w Naszym mieście.

Jedną z bardzo istotnych rzeczy w Naszym klubie jest prawidłowy system szkolenia wszystkich sekcji juniorskich. Obecnie posiadamy dwie drużyny młodzieżowe tj. trampkarze oraz orlicy, jednak na kolejną rundę planujemy zgłosić do rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej także drużynę juniorów starszych. Oprócz drużyn młodzieżowych, istnieje także sekcja seniorów, której drużyna występuje obecnie w klasie okręgowej. Dążymy do tego aby Nasze motto:"Bo sport to zdrowie i dobra zabawa" wdrażane było coraz głębiej z każdym dniem funkcjonowania Naszego stowarzyszenia.

Celem który Nam przyświeca, oprócz promowania sportu, jest również promocja Naszego miasta oraz firm w Nim urzędujących. Poprzez sport pragniemy przyciągnąć do siebie odbiorcę, który zainteresuje się strukturą Naszego stowarzyszenia, zagłębi się w problemy w Nas uderzające i być może zdecyduje się na pomoc Naszemu klubowi. Za wszelką cenę dążymy do realizacji Naszych celów statutowych, gdyż zasługuje na to Puszczykowo, ludzie którzy tutaj mieszkają oraz tradycja miasta dla piłki nożnej.

Możliwości sportowe klubu są na pewno większe aniżeli pokazuje to obecna sytuacja. Posiadamy pełnowymiarowy obiekt piłkarski, mogący pomieścić do 1500 osób. Ponadto w Puszczykowie mamy do dyspozycji także kompleks boisk ORLIK 2012, na których przy ciężkich warunkach atmosferycznych zimą możemy stale trenować.

Mamy nadzieję że oferta sponsorska, która poniżej Państwu prezentujemy, znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz w celach marketingowych Państwa firmy, a wzajemna współpraca przynieście wymierne korzyści zarówno Naszemu stowarzyszeniu jak i całemu puszczykowskiemu sportowi.

Zarząd, piłkarze, sztab szkoleniowy - Las Puszczykowo

Mogą Państwo powiększyć listę sponsorów wpłacając na rzecz Klubu pieniądze lub zakupując sprzęt.
Przypominamy też, że każda firma lub osoba prywatna może zaproponować określoną kwotę pieniędzy w zamian za reklamę.

*  Pomoc finansowa,
      Wystarczy nawet symboliczna wpłata na konto naszego klubu. Nie liczy się kwota, liczy się fakt, że popierasz naszą inicjatywę. Wszelkie niezbędne dane klubowe znajdziesz w zakładce STRUKTURA KLUBU(KONTAKT) lub
      Odlicz darowiznę od podatku.

* Pomoc rzeczowa,
      W tej formie możesz przeznaczyć wszelkie rzeczy jakie uważasz, że mogą stać się przydatne naszemu klubowi. Mogą to być np. przedmioty które klub wykorzysta do prowadzenia zajęć (w szczególności piłki które nasi zawodnicy szczególnie eksploatują :), stroje piłkarskie, słodycze, woda mineralna itp.
      Jeżeli chcesz nam pomóc w ten sposób skontaktuj się z nami.

* Pomoc merytoryczna,
      Jeżeli chcesz podzielić się doświadczeniem, masz do zaoferowania cenne informacje na temat prowadzenia klubu, zasad sponsoringu, wiedzy pedagogicznej lub psychologicznej, a także każde inne informacje jakie uważasz, że mogą nam się przydać skontaktuj się z skontaktuj się z nami.

* Okresowa pomoc jako Partner Wspierający w zakresie jednego lub kilku z powyższych punktów,
      Jeżeli jesteś zdecydowany, na udzielanie okresowej pomocy naszemu klubowi skontaktuj się z skontaktuj się z nami. Deklarując nam wolę okresowej pomocy w zakresie finansowym, rzeczowym lub merytorycznym staniesz się Partnerem Wspierającym naszego klubu, a twoje dane osobowe lub dane Firmy będą znajdowały się na liście Osób Współpracujących z klubem.

* Okresowa pomoc na podstawie Umowy Sponsorskiej,
      Na podstawie Umowy Sponsorskiej Klub zobowiązuje się do przeprowadzania działań reklamowych i promocyjnych na rzecz Sponsora na zasadach określonych w Umowie Sponsorskiej.
      Przedmiotem działań na czas obowiązywania Umowy Sponsorskiej może być umieszczenie logo firmy na strojach piłkarskich Zawodników, zamieszczanie logo firmy na plakatach, folderach, ulotkach klubowych, stronie internetowej lub podkreślanie w środkach masowego przekazu o Sponsorze wspierającym Klub. Chcesz zostać Sponsorem - skontaktuj się z nami.