statystyki szczegółowe

Aktualności

Las pokonany. Stella wyraźnie lepsza.

• autor: sebastianplachta27, 2013-10-14 22:54

W rozegranym w sobotę meczu mistrzowskim, drużyna Lasu Puszczykowo przegrała na boisku przy ul. Szkolnej w Luboniu z tamtejszą Stellą 4:0. Sytuacja puszczykowskiej drużyny w tabeli jest wręcz tragiczna, potrzebny jest wyraźny impuls, inaczej zimę możemy spędzić na ostatnim miejscu w naszej grupie.

Las Puszczykowo rozpoczął spotkanie ze Stellą w następującym zestawieniu: Płachta - Norek, Kotkowiak, Witkowski, Werbliński - Klemens Marcin, Sitarz, Linka, Kowalkiewicz - Skorczyk, Röskau. Początek meczu to zdecydowana przewaga Naszej drużyny. Groźne strzały Norka i Sitarza były o krok o celu, czyli bramki lubońskiej drużyny. Sitarz uderzył ładnie z rzutu wolnego, ale bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczką, a strzał Norka zatrzymał się na poprzeczce. Pierwsza bramka dla Stelli wpadła po błędzie bramkarza Naszej drużyny, Sebastiana Płachty, który źle wybił piłkę, ta wylądowała pod nogami napastnika Stelli, który podał ją do Piotra Palacza, który ładnym strzałem w sytuacji sam na sam pokonał, powracającego po długiej przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi golkipera Lasu. W między czasie dobrą okazję do strzelenia bramki dla drużyny z Puszczykowa miał Frankowski, który w 30 minucie zmienił kontuzjowanego Sitarza, ale jego uderzenie w sytuacji niemal 100% było bez pomysłu i łatwo poradził sobie z nim bramkarz Stelli, Andrzej Mielcarek. Do przerwy zatem w Luboniu mieliśmy 1:0 dla gospodarzy. Po przerwie Stella zaczęła z animuszem, groźnie atakując bramkę Lasu, jednak te próby nie przynosiły żadnych efektów. W 66 minucie spotkania, sędzina tego spotkania, pani Katarzyna Lisiecka-Sęk odgwizdała kontrowersyjny rzut karny dla gospodarzy, który na bramkę zamienił Tomasz Mroczyński. Po utracie bramki, Las się załamał co zaowocowało stratą bramki numer 3 i 4. Gola numer trzy dla Stelli strzelił Dawid Ziętkowski w 72 minucie, pokonując ładnym strzałem Płachtę, a gola numer cztery dołożył Arkadiusz Nowicki, który wykorzystał ładne podanie Filipa Raczkowskiego, a cała akcja miała miejsce w 86 minucie. Stella - Las 4:0!!!!!

Stella Luboń - Las Puszczykowo 4:0(1:0)
Bramki:Palacz 38' , Mroczyński 66' , Ziętkowski 72' , Nowicki 86'

Stella Luboń:Mielcarek, Mroczyński Marcin(kpt), Budych, Mroczyński Tomasz, Kaczmarek(46' Raczkowski), Rybak, Gawron, Smułkowski, Wojciechowski(86' Mędza), Grzegorzewski(69' Ziętkowski), Palacz(83' Nowicki)

Las Puszczykowo:Płachta, Norek, Kotkowiak, Witkowski, Werbliński(85' Stróżyk), Klemens Marcin, Linka, Sitarz(30' Frankowski), Kowalkiewicz Paweł, Skorczyk, Röskau(65' Jazdończyk),