statystyki szczegółowe

Aktualności

Kanonada w Puszczykowie. Kotwica ponownie lepsza!!

• autor: sebastianplachta27, 2013-09-22 19:43

W rozegranym w sobotę spotkaniu 6. kolejki poznańskiej klasy okręgowej, grupy wschodniej, drużyna Lasu Puszczykowo uległa Kotwicy Kórnik 2:5. Bramki dla Naszej drużyny strzelali Marcin Klemens i Adam Halicki. Po sześciu meczach, Las Puszczykowo z dorobkiem 4 punktów, zajmuje jedenaste miejsce w tabeli.

Las Puszczykowo sobotnie spotkanie zaczął w składzie:Napierała - Norek, Witkowski, Kotkowiak, Sitarz - Linka, Wojewoda, Kowalkiewicz Paweł, Klemens Marcin, Halicki Adam - Skorczyk. Mecz toczył się w dość dobrym tempie, jedna i druga drużyna próbowała stwarzać sobie sytuację podbramkowe. Las starał się uderzać na bramkę gości z Kórnika, jednak próba Sitarza jak i Kowalkiewicza nie przyniosła efektu, gdyż w obu przypadkach piłka poleciała wysoko nad bramką. Kotwica groźne kontratakowała i właśnie jedna z tych kontr przyniosła jej pierwszą bramkę. Do przerwy na boisku w Puszczykowie widniał wynik 0:1. Po przerwie, drużyna Lasu przycisnęła Kotwicę, jednak nie wyrównała rezultatu, a wręcz przeciwnie, straciła kolejną bramkę. Znów ładna akcja drużyny gości i napastnik w dobrej sytuacji pokonuje Napierałę. Strata drugiej bramki, zadziałała na ekipę Lasu jak przysłowiowa "płachta na byka". Najpierw z bliskiej odległości bramkarza z Kórnika pokonuje Marcin Klemens, a dwie minuty później bramkę wyrównującą strzela Halicki, który ładnym strzałem lobuje bramkarza Kotwicy. Spotkanie rozpoczyna się od początku, co za come back Lasu Puszczykowo. Jednak euforia nie trwała zbyt długo. Chwilę po strzeleniu bramki wyrównującej, na siedemnastym metrze przed bramką gospodarzy faulowany zostaję jeden z zawodników Kotwicy, rzuty wolne w tym sezonie są bolączką Lasu, straciliśmy już z nich trzy bramki. Po strzale zawodnika z Kórnika, Las stracił trzecią bramkę w meczu, a czwartą w sezonie po uderzeniu z rzutu wolnego. Utrata gola podłamała trochę Naszą drużynę, która chwilę potem straciła bramkę numer cztery. Piąta bramka dla Kotwicy, to efekt fenomenalnego uderzenia Dariusza Chandzego, który strzałem w okienko bramki pokonał Igora Napierałę. Las przegrał kolejne spotkanie ligowe u siebie, miejmy nadzieję że w kolejnej kolejce będzie lepiej.