Remis w Suchym Lesie! Suchary Suchy Las - Las Puszczykowo...

• autor: sebastianplachta27, 2013-09-15 15:28
Remis w Suchym Lesie! Suchary Suchy Las - Las Puszczykowo 1:1

W ciężkich warunkach atmosferycznych, przy dość obficie padającym deszczu, przyszło rozgrywać zawodnikom Lasu kolejne spotkanie mistrzowskie. Tym razem przeciwnikiem były Suchary Suchy Las, które plasowały się w tabeli tuż za drużyną z Puszczykowa.

Do meczu Las przystąpił podbudowany zwycięstwem w środku tygodnia, w III rundzie Pucharu Polski nad Wartą Śrem 2:1. Suchary w tych samych rozgrywkach pokonali drużynę Kolegium Sędziów WZPN w stosunku 3:1. Trener Dariusz Janicki desygnował do gry następująca jedenastkę:Napierała - Witkowski, Norek, Kowalkiewicz Paweł, Kotkowiak - Wojewoda, Linka, Jazdończyk, Halicki, Klemens Marcin - Skorczyk. Mecz od początku mógł się podobać licznie zgromadzonej widowni. Tempo akcji było płynne, akcje przez większą część meczu były wyprowadzane bardzo składnie. W drużynie Lasu bardzo dobrze funkcjonowała obrona wraz z pomocą. W kluczowych momentach spotkania te dwie formacje, doskonale radziły sobie z odbiorem piłki oraz wyprowadzeniem ataku. Świetnie na bokach grali Klemens i Halicki, którzy z łatwością radzili sobie z obroną z Suchego Lasu. Właśnie po akcji Halickiego w 30 minucie spotkania padła pierwsza bramka dla Lasu. Adam na lewej stronie ograł obrońce gospodarzy, wrzucił piłkę po ziemi wzdłuż bramki, a tam pechowo interweniujący obrońca wpakował ją do własnej bramki. Las prowadził 1:0. Później drużyna Lasu próbowała jeszcze podwyższyć rezultat, ale dobrze w bramce Sucharów radził sobie Tomasz Haze. Druga połowa przyniosła huraganowe ataki gospodarzy z Suchego Lasu, ale albo dobrze z atakami radziła sobie obrona, albo pewnie w Lasu interweniował Igor Napierała. Drużyna z Puszczykowa odgryzała się kontrami, jednak żadna z nich nie przyniosła kolejnej bramki. Za to ekipa z Suchego Lasu atakowała co raz groźniej, dużo pracy miał Napierała, który albo pewnymi wyjściami na przedpolu zażegnywał niebezpieczeństwo, albo pewnie, jak w ukropie, zwijał się na linii bramkowej. Niestety, wszystko co piękne, szybko się kończy. Na zegarze 93 minuta spotkania, ostatnia akcja drużyny z Suchego Lasu przyniosła im wyrównanie. Ładnie w polu karnym zachował się pomocnik gospodarzy Michał Grabia, który minął Kowalkiewicza i uderzył na bramkę. Napierała zdołał odbić piłkę, ale wprost pod nogi nadbiegającego Bartosza Szymańskiego, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki. Chwilę po wznowieniu akcji od środka, sędzia zakończył spotkanie. Suchary - Las 1;1.

Suchary Suchy Las - Las Puszczykowo 1:1(0:1)
Bramki:bramka samobójcza 30' dla Lasu, Szymański 94' dla Sucharów

Las Puszczykowo:Napierała - Norek, Witkowski, Kotkowiak, Kowalkiewicz Paweł - Wojewoda, Linka, Jazdończyk, Klemens Marcin, Halicki Adam - Skorczyk

Kolejny mecz w sobotę z Kotwicą Kórnik w Puszczykowie!!