Las - Kotwica 1-1! Relacja.

• autor: getdrillwork, 2013-08-10 13:30

Kolejna potyczka Puszczykowskich piłkarzy, w którym rywalem była drużyna z Kórnika. Kotwica dobrze jest nam znana z występów w jednej lidze.

Las wystąpił w składzie:

Br. Werbliński

Ob. - Klemens - Kowalkiewicz P. - Piechocki - Norek

P. Szymczak, Kotkowiak, Kowalkieiwcz H. Hamciu

A.  Linka, Skorczyk

rezerwa: Marchewska Mieczysław

W bramce pewny Mateusz Werbliński dla którego nie był to pierwszy mecz za plecami obrońców. Warto podkreślić, iż dzisiejsze ustawienie obrony było bardzo testowe, jednak zgodnie wszyscy podkreślali, iż obrona zrobiła robotę, używając żargonu piłkarskiego. Na wyróżnienie zasługuje postawa Pawła Kowalkiewicza, który zagrał pierwsze skrzypce, do tego wspierany przez Daniela Piechockiego ostoję Puszczykowskiego Lasu, tworzyli naprawdę zgrany duet, i myślę, że przez tą dwójkę Trener Janicki będzie miał ból głowy przy tworzeniu składu na następne mecze. Nie mogę pominąć oczywiście Rafała Norka, który jak zwykle trzymał wysoki poziom.

Gra była wyrównana do 35 minuty, obie drużyny nie pozwalały sobie na zbyt wiele pod bramką, i akcja odbywała się raczej w środkowym sektorze boiska, gdy przy linii bocznej jeden z naszych zawodników został ograny i przeciwnik wszedł w pole karne dużo nie myśląc zdecydował się na uderzenie pod poprzeczkę. Nasz bramkarz mógł mieć pretensję tylko i wyłącznie do linii pomocy, gdyż dziura między obroną, a pomocą dała za duże pole manewru drużynie z Kotwicy.

Do przerwy już nie wiele się działo, może warto by tu wspomnieć o uderzeniu Andrzeja Szymczaka, który to od kilku meczy udowadnia, że jest jak wino, im starszy tym lepszy.

W trakcie przerwy zawodnicy powiedzieli sobie kilka słów, było ostro, jednak po gwizdu sędziego to drużyna z puszczykowa przejęła inicjatywę, pewnie grająca para stoperów nie przepuszczała nikogo w okolicę 16 metra. 50 minuta przerzucenie piłki przez całe boisko, dopada do niej Skorczyk na 16metrze dużo nie myśli uderza i piłka mija o centymetry bramkę Kotwicy.

Kilka minut później Szymczak wychodzi sam na sam, jak tego nie trafia ? Wie chyba tylko on.

1-1 - Kowalkiewicz Paweł przerzuca piłkę do Skorczyka, ten nie zastanawia się i piłka trzepocze w siatce. Udane zawody Skorczyka, jak i wcześniej wspomnianego Pawła.

Wynik do końca nie zmienia się i z perspektywy całego spotkania można uznać, za udany. Martwi jedynie brak ludzi chętnych do gry, mamy nadzieję, iż było to spowodowane wczesną godziną oraz temperaturą która dała się we znaki zawodnikom.

Ważne dla odnotowania jest fakt, zmiany który nastąpił w 70minucie meczu, za młodego Kamila Linkę, wszedł najbardziej doświadczony zawodnik, można powiedzieć LEGENDA klubu Mieczysław Marchewka. Który to wystąpił gościnnie. Dziękujemy "Mieciu" za wszystko co robisz dla nas.

Najbliższe sparingi:

14.08.2013 Stella Luboń u siebie