Decydujący tydzień

• autor: sebastianplachta27, 2013-06-24 13:22

W tym tygodniu dowiemy się jaki los czeka drużynę Lasu Puszczykowo. Jak pisaliśmy wcześniej, w grę wchodzą trzy możliwe warianty: spadek z klasy okręgowej, baraż z drużyną Rakiety Głuponie, bądź też najbardziej optymistyczny dla Nas - utrzymanie we wschodniej grupie klasy okręgowej.

Jeśli zmuszeni będziemy zagrać mecz barażowy, odbędzie się on w czwartek 27.06 oraz w niedziele 30.06. Warto wspomnieć, że w oczekiwaniu na decyzję Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, rozgrywane są również baraże o wejście do IV ligi północnej oraz o wejście do klasy okręgowej. W spotkaniach o awans do IV ligi rywalizuje Kotwica Kórnik, która mierzy się z drużynami Iskry Szydłowo oraz Błękitnych Wronki. W pierwszym meczu, rozegranym w Popowie, drużyna Kotwicy przegrała 0;3 z ekipą z Szydłowa natomiast w drugim spotkaniu rozgrywanym w Szydłowie, zawodnicy z Kórnika pokonali 5;4 wrończan, lecz mimo to stracili oni szanse na awans. Decydujące spotkanie odbędzie się w Kórniku, gdzie Iskra podejmie Błękitnych, a szydłowian urządza remis, bądź nawet jednobramkowa porażka. W pierwszym meczu o awans do klasy okręgowej, ekipa Zielonych Lubosz pokonała w Konarzewie drużynę Polonii II Środa Wielkopolska 2;1.