Las - Stella, Sobota - 16:00

• autor: dominskorc16, 2013-04-11 21:11

W inaugurującej sezon 16 kolejce klasy okręgowej Las zmierzy się na własnym stadionie ze Stellą Luboń..

Po długiej zimie piłkarze Lasu wracają do zmagań na boiskach klasy okręgowej. Przeciwnikiem będzie zespół Stelli Luboń.

Mecz można uznać jako małe derby regionu, szczególnie dla Tomasza Smury i  Łukasza Różańskiego którzy wczesniej występowali w zespole Stelli jest to mecz w którym  napewno bedą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony przed byłymi kolegami z zespołu.

W pierwszym meczu to Las okazał się lepszy po bramce Andrzeja Szymczak i dwóch wyżej wymienionego Różańskiego.

Jest to pierwszy mecz w rundzie wiosennej, dwie pierwsze kolejki zostały przełożone ze względu na złe warunki atmosferyczne.

Ciężko w tym spotkaniu wskazać jednoznacznie  faworyta, Las traci do Stelli 2 punkty i w przypadku zwycięstwa może z miejsca 12 wskoczyć nawet na 8 pozycję.

Trener Łukasz Wojciechowski powołał 18 kadrę, w meczu zabraknie pałzującego za kartki Pawła Kowalkiewicz oraz kontuzjowanego Maksymiliana Wojewody  w kadrze  zabraknie również Dawida Paprockiego, Marcina Maciołka, Daniela Piechockiego, Marcela Roskau oraz Macieja Łuczaka.

Bramkarze: Sebastian Płachta, Jakub Kamycki.

Obrońcy: Marcin Klemens, Mateusz Kotkowiak, Rafał Norek, Damian Przybylski, Kamil Buczko, Łukasz Różański

Pomocnicy:  Andrzej Jazdończyk, Andrzej Szymczak, , Krzysztof Gorzyński, Hubert Kowalkiewicz, Kamil Linka, Tomasz Smura, Paweł Wąsowski.

Napastnicy: Dawid Leszczyński, Dominik Skorczyk, Bartosz Stróżyk