Aktualności

Szczęśliwe zwycięstwo w końcówce

• autor: dominskorc16, 2012-09-09 10:18

Las pokonał na własnym stadionie Polonie Poznań 1:0 (0:0)

Pierwsza połowa nie należała do zbyt ciekawej. Mało sytuacji z obu stron jedną z ciekawszych do odnotowania była szansa którą zmarnował Jazdończyk. Większości pierwszej częsci to walka w środkowych strefach boiska. Do przerwy 0:0.

Druga część to śmilsze ataki gospodarzy strzał z dystansu oddał Gorzyński ale tuż obok bramki. Doskonał sytuacje miał Wojewoda ale nie trafił do pustej bramki. W między czasie zawodnik Polonii otrzymał czerwoną kartke za wejscie wyprostowaną nogą w Jazdończyka. Chwile pózniej goście trafili w słupek. Las coraz śmielej atakował ale nie przynosiło to efektów bramkowych . W końcu przyszła 90 minuta spotkania, doskonałe podanie od Pawła Kowalkiewicza otrzymał Skorczyk i skierował piłkę do bramki. Do końca nic już się nie zmieniło i Las szczęsliwie pokonał Polonie Poznań 1:0.

Skład Lasu: Kamycki, Klemens, Wiórek, Kotkowiak, Norek, Jazdończyk, ( 65, Szymczak), Kowalkiewicz H, ( 90,Piechocki), Gorzyński, Wojewoda, Smura ( 75, Skorczyk), Kowalkiewicz P.,

Bramka: 90 min - Skorczyk.