Aktualności

Szczęśliwy remis w Witkowie

• autor: dominskorc16, 2012-08-23 07:47

Las Puszczykowo zremisował na wyjezdzie z Vitcovią Witkowo 2:2 (1:0).

Las jechał do Witkowa z zamiarem odniesienia pierwszego zwycięstwa w Okręgówce, niestety po pierwszych minutach mogliśmy stwierdzić że nie będzie to łatwe zadanie. Gospodarze od początku atakowali i efektem tego była bramka w 20 minucie. Las od czasu do czasu  starał się wyprowadzać  kontry ale bez skutku. Do przerwy 1:0 dla gospodarzy.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, gospodarze atakowali a Las czekał na  kontry. W 62 minucie Vitcovia zdobyła drugiego gola, po rzucie rożnym nie pilnowany był zawodnik gospodarzy i skierował piłkę głową do bramki. Las odpowiedział w 77 minucie pierwszą historyczną bramkę w okręgówce zdobył Hubert Kowalkiewicz po podaniu od Gorzyńskiego. W 85 minucie był remis !! Skorczyk zagrał w pole karne do Szymczaka a ten nie miał problemu ze skierowaniem piłki do bramki. Do końca nic się już nie zmieniło i Las szczęśliwie zremisował z Vitcovią Witkowo 2:2.

Wywieziony remis z Witkowa jest dobrym wynikiem, zważywszy na to że Vitcovia miała więcej klarownych sytuacji i mogliśmy ten mecz przegrać.

Skład Lasu: Kamycki, Klemens M., ( 75, Miś), Piechocki, ( 65, Kotkowiak), Wiórek, Różański, (46, Norek), Wojewoda, Gorzyński, Kowalkiewicz H., Jazdończyk, (46, Szymczak), Smura, Skorczyk.

Bramki dla Lasu: Kowalkiewicz Hubert, Szymczak Andrzej.