Szczęśliwy remis w Witkowie

• autor: dominskorc16, 2012-08-23 07:47

Las Puszczykowo zremisował na wyjezdzie z Vitcovią Witkowo 2:2 (1:0).

Las jechał do Witkowa z zamiarem odniesienia pierwszego zwycięstwa w Okręgówce, niestety po pierwszych minutach mogliśmy stwierdzić że nie będzie to łatwe zadanie. Gospodarze od początku atakowali i efektem tego była bramka w 20 minucie. Las od czasu do czasu  starał się wyprowadzać  kontry ale bez skutku. Do przerwy 1:0 dla gospodarzy.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, gospodarze atakowali a Las czekał na  kontry. W 62 minucie Vitcovia zdobyła drugiego gola, po rzucie rożnym nie pilnowany był zawodnik gospodarzy i skierował piłkę głową do bramki. Las odpowiedział w 77 minucie pierwszą historyczną bramkę w okręgówce zdobył Hubert Kowalkiewicz po podaniu od Gorzyńskiego. W 85 minucie był remis !! Skorczyk zagrał w pole karne do Szymczaka a ten nie miał problemu ze skierowaniem piłki do bramki. Do końca nic się już nie zmieniło i Las szczęśliwie zremisował z Vitcovią Witkowo 2:2.

Wywieziony remis z Witkowa jest dobrym wynikiem, zważywszy na to że Vitcovia miała więcej klarownych sytuacji i mogliśmy ten mecz przegrać.

Skład Lasu: Kamycki, Klemens M., ( 75, Miś), Piechocki, ( 65, Kotkowiak), Wiórek, Różański, (46, Norek), Wojewoda, Gorzyński, Kowalkiewicz H., Jazdończyk, (46, Szymczak), Smura, Skorczyk.

Bramki dla Lasu: Kowalkiewicz Hubert, Szymczak Andrzej.

autor: ~widz 2012-08-23 10:18:10

avatar Jak to przy drugiej bramce nie był pilnowany zawodnik Vitcovii= a KRET to co ?

autor: ~widz widza który nie do widza 2012-08-27 21:05:01

avatar Kret jest ikona klubu, nie ważne ile trenuje nie wazne jak gra, nie wazne czy ma 120 czy 100 KG jego kolega Wojciechowski i tak na niego stawia.

autor: ~Kamień 2012-09-07 00:04:27

avatar Wojciech nie ma jaj, w trakcie meczu myśli co by tu zjeść i wypić wieczorem zamiast dać jakieś wartościowe wskazówki. Lepiej powiedzieć " co ty człowieku robisz?" I pieprzyć bzdury do ławki rezerwowych, którzy na boisku mimo szczerych chęci nie są. Czy ktoś kiedykolwiek usłyszał od niego jak grać? Tak konkretnie, ze szczegółami? Połowa zawodników popełnia taktyczne błędy i to tylko dlatego, że nikt nigdy nie powiedział im jak naprawdę powinni się zachowywać w danej sytuacji. Na tym poziomie nie potrzeba w drużynie gwiazdeczek. Wystarczy, że trener poukłada drużyne taktycznie i taka IV liga to z palcem w dupie wjedzie. Trzeba jeszcze być tego świadomym.

autor: ~sjad 2012-09-07 00:07:28

avatar wojciechowsk to jest ustalacz składu a nie trener. nawet to mu bardzo pociesznie wychodzi.

autor: ~Mosiniok 2012-09-07 20:27:13

avatar Ginew Ty bambrze nie podszywaj sie pod Kamienia!!!!!!

autor: ~anonim 2012-09-08 17:13:24

avatar Odkryles tajemnice