Aktualności

Zwycięstwo w dobrym stylu !!

• autor: dominskorc16, 2012-06-03 13:05

Las pokonał na własnym stadionie Koronę Bukowiec 4:0 (2:0).

Początek spotkania to niespodziewanym atak gości w sytuacji sam na sam z Kamycki to nasz bramkarz wyszedł zwycięsko.

W 20 minucie było 1:0 bramkę głową zdobył Piechocki. Na 2:0 podwyższył Marchewka który ze stoickim spokojem ograł obrońcę z Bukowca i pokonał bramkarza gości. Do przerwy 2:0.

Druga połowa to długie utrzymywanie się przy piłce piłkarzy Lasu i kilka niewykorzystanycj sytacji. W 62 minucie drugą bramkę zdobył Marchewka głową po wrzutce Piskuły. W między czasie dogodnych sytacji nie wykorzystali między innymi  Kowalkiewicz Hubert, Roszak Bartosz. Wynik w 80 minucie ustalił Marchewka który w tym spotkaniu zaliczył Hatt - ricka i mecz zakończył się pewnym zwycięstwe Lasu 4:0.

Zwycięstwo cieszy jest to kolejny krok w walce o awans. Las zwyciężając z Koroną zapewnił sobie udział w barażach o klasę okręgową. Za tydzień ostatni mecz w którym Las w najważniejszym meczu w swojej historii  podejmie Dyskobolię Grodzisk Wlkp.

Swoją cegiełke do zwycięstwa dołożyli również kibice którzy przez całe spotkanie dopingowali piłkarzy stwarzając doskonałą atmosferę.

Skład Lasu: Kamycki, Paprocki ( 70, Werbliński), Wiórek, Piechocki, Norek, Różański, ( 46, Kazmierczak), Gorzyński, Piskuła, Kowalkiewicz H.,( 80, Roszak), Marchewka, Kowalkiewicz P, ( 85, Przybylski).

Bramki dla Lasu: Marchewka x3, Piechocki.