Aktualności

Pewne zwycięstwo Lasu !!

• autor: dominskorc16, 2012-05-26 19:16

Las pewnie pokonał Zenit Wytomyśl 7:1 (4:0) !!

Las pewnie pokonał Zenit Wytomyśl 7:1 i umocnił się na pozycji lidera. Tak jak się spodziewaliśmy mecz było jednostronnym widowiskiem. Do przerwy Las zdobył cztery bramki i pewnie zmierzał po kolejne trzy punkty. Po przerwiem piłkarze z Puszczykowa dołożyli jeszcze trzy bramki. Zenit odpowiedział jednym trafieniem i mecz zakończył się zwycięstwem Lasu 7:1 (4:0).

Skład Lasu: Kamycki, Werbliński,( 70,Stróżyk) Piechocki, Paprocki, Norek, Wąsowski, ( 46, Kotkowiak) Gorzyński, Piskuła, Różański, Kowalkiewicz P.( 65, Roszak), Kowalkiewicz H, ( 46, Marchewka).

Bramki dla Lasu: Kowalkiewicz Paweł x3, Łukasz Różański x2, Kotkowiak, Marchewka.

• Komentarzy [17]
  • czytano: [1107]

autor: ~kret 2012-05-26 21:06:17

avatar idziemy!!!

autor: ~DZIADEK Z OBRONY 2012-05-26 23:26:42

avatar BRAWO PANOWIE ----JESZCZE TYLKO DWA MECZE I.....

autor: ~Avanssssss 2012-05-27 09:21:44

avatar ...Awans. Gratulacje Panowie.

autor: ~kibol bramkarz 2012-05-27 09:30:09

avatar Ginew wracaj do bramy trenuj a dostaniesz swoją szanse. Wielu młodych graczy z Puszczykowa siedzi na ławie a dziadki graja. Trenerze stawiaj na młodych.

autor: ~gg 2012-05-27 15:06:38

avatar Dobrze powiedziałeś ,,dziadki grają''-tu nie starczy być młodym trzeba grać a nie wychodzić tylko na boisko.A co do trenera -jeszcze da szanse młodym/ zespół się nie rozpada/

autor: ~LAS_Ultras27 2012-05-27 16:56:46

avatar Lipno pokonało Kamieniec 1;0
Walczymy dalej:)

autor: ~kibic 2012-05-27 17:55:56

avatar To kiedy Ci młodzi mają się ogrywać/ wchodząc na 5 minut albo siedząc cale mecze na ławce

autor: ~oig 2012-05-27 19:40:20

avatar Maja grac najlepsi, na dwie kolejki przed koncem nie można się bawic w ogrywanie czy dawanie szans, przez caly sezon kazdy mial szanse, maja rowniez na treningach. Na ławce nie ma młodycj zawodnikow, mlody zawodnik ma wiek 16-19 lat powyzej juz kazdy musi byc ukształtowany pilkarsko. kto nie jest ma lawe. Proste i logiczne.

autor: ~kibic 2012-05-27 19:46:24

avatar Mosina spadła do okręgówki, mam nadzieje na derby w przyszłym sezonie !!

autor: ~LP 2012-05-27 19:56:12

avatar Dokładnie mają grać najlepsi Ginew wracaj

autor: ~rr 2012-05-28 09:13:36

avatar zwycięstwo z Bukowcem i minimum baraż !!!

autor: ~Las 2012-05-28 10:17:16

avatar Wiadomo że Ginew powinnien bronić i z Lipnem również. Tylko jego zachowanie w spotkaniu z Zenitem jest nie dozakceptowania powinni go wyp...lić !!

autor: ~kibic 27 2012-05-29 07:17:43

avatar Moim zdaniem trener postąpił nieuczciwie wobec Ginia miał czyste konto z wronczynem i ptaszkowem dobrze sie spisywał w bramce. A kuba za numer z steszewem miał dostac ławe. Zawalił mecz. Giniu do bramyy !!

autor: ~gg 2012-05-29 14:17:22

avatar A dlaczego uważasz że trener postąpił nieuczciwie ? A może Ginew na treningach spisywał się fatalnie ? A dlaczego KUBA nie miał dostać szansy rehabilitacji za zawaloną bramkę ze Stęszewem ?Są różne sytuacje i sprawy w klubie -A DECYZJE PODEJMUJE TRENER- a nie ktoś z kibiców/oczywiście zawsze kibice mogą wypowiedzieć swoje zdanie na stronce/ ale ostateczną decyzje podejmuje trener..Chyba że piszącym jest ktoś z obrażonych albo niezadowolonych zawodniczków ?????

autor: ~rzecznik prasowy kp las 2012-05-29 21:54:50

avatar Gniew jest słaby psychicznie za ten numer co zrobił nie ma miejsca drużynie za to skandaliczne zachowanie nie można na takich dzieciakach polegać i tyle jeszcze miał czytelność przyjść na trybuny i sadzić na kolegów z drużyny i tyle ,każdy jest wolałem swojego losu,

autor: ~rzecznik prasowy kp las 2012-05-29 22:00:25