Aktualności

LAS PUSZCZYKOWO - LSS GMINY GRODZISK WLKP 2:0 !!

• autor: dominskorc16, 2012-05-09 20:21

LAS POKONAŁ LSS GMINY GRODZISK WLKP 2:0 !!

Początek pierwszej połowy to niespodziewany atak gości, piłka po przypadkowej wrzutce leciał za kołnierz Ginewa ale naszczęscie sparował piłkę na rzut rożny. Przez większość pierwszej połowy oba zespoły walczyły o piłkę w środkowych strefach boiska. W 28 minucie w polu karnym faulowany był Paweł Kowalkiewicz a karnego na bramkę zamienił Krzysztof Piskuła. Do przerwy 1:0 dla Lasu.

Druga połowa nie różniła się wiele od pierwszej, mało ciekawych akcji z obu stron, jedną z ciekawszych sytuacji zmarnował Daniel Piechocki który z pięciu metrów nie trafił praktycznie do pustej bramki. Warte odnotowania jest sytuacja w której Hubert Kowalkiewicz zdobył bramkę ale niestety słabo spisujący się w tym spotkaniu sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej której nie było  i nie uznał bramki. W 75 minucie faulowany w polu karnym ponownie był Paweł Kowalkiewicz a Krzysztof Piskuła zdobył swoją drugą bramkę i mecz zakończył się zwycięstwem Lasu 2:0 !! Las ma pięć punktów przewagi nad drugim Orkanem Konarzewo.

Skład Lasu: Ginew, Paprocki, Wiórek, Piechocki, ( 75, Werbliński), Norek, Kazmierczak, (46, Przybylski), Gorzyński, Piskuła, Kowalkiewicz H, ( 87, Stróżyk), Nawrocki, Kowalkiewicz P, (80, Roszak).

Bramki dla Lasu: Krzysztof Piskuła x2 (k).

Widzów: około 60

• Komentarzy [36]
  • czytano: [1367]

autor: ~kibic 2012-05-09 23:20:41

avatar kamieniec -granowo 1:2 !!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~anonim 2012-05-09 23:25:18

avatar ile zapłaciliście sędziemu???

autor: ~anonim 2012-05-09 23:26:19

avatar las puszczykowo = oszuści

autor: ~kret 2012-05-09 23:35:27

avatar Myślałem, że Gall Anonim już nie żyje... A jednak...

autor: ~w 2012-05-10 11:30:10

avatar a lipienko wprowadziło cenzure i dodają komentarze te które im pasują i są dla nich pozytywne !!!!! co za ogórki !!

autor: ~adam 2012-05-10 12:34:24

avatar bo sa slabi powinni sie cieszyc ze sa na 3 miejscu

autor: ~plusminus 2012-05-10 12:47:32

avatar Rozumiem, że każda forma rywalizacji sportowej przynosi wiele emocji, jednak pomimo, że internet jest "anonimowy" to czasami warto zastanowić się co piszemy. Świadczy to o naszym poziomie nie tylko wykształcenia, ale i kultury.
P.S. tak, wiem - świata się nie naprawi.
P.S.2. boisko zweryfikuje kto jest lepszy, a na koniec sezonu pokaże to tabela.

autor: ~widz 2012-05-10 13:54:19

avatar KRET WIDZIAŁEM TWOJĄ NIEUDOLNOŚĆ W OBRONIE ZERO WYGRANYCH POJEDYNKÓW GŁÓWKOWYCH, A W OFENSYWIE POWIEDZ MI JAKIE ZAGROŻENIE STWARZASZ WCHODZĄC NA STAŁE FRAGMENTY GRY? łADNY STRZAŁ TEŻ ODDAŁEŚ :) POZDRAWIAM

autor: ~anonim 2012-05-10 21:34:25

avatar powiem tak ptaszkowo wioska jak przegra to zawsze sędzia jest kupiony a jak wygrałą ostatnio z dyskobolią to sędziowie byli ok a to że karnego nie widzieli a to że spalone podnosili których nie było to nic nie piszą zresztą nawet strony nie mają a na inne się wcinają brawo las życzymy awansu

autor: ~Rumun 2012-05-12 22:27:14

avatar Tecza Skrzynki 3:1 Orkan Konarzewo

autor: ~anonim 2012-05-13 22:40:45

avatar steszew ; dyskobolia 3;0, trzeba sie sprężyć w sobote !!

autor: ~! 2012-05-14 00:41:59

avatar no musimy sie sprężyć mecz o wszystko panny !!!!!!!

autor: ~kibic lipna 2012-05-14 10:11:11

avatar lipno w sobote tylko 3 punkty nie macie z nimi szans dziadki nawet wam nie pomoże dziadek piskuła

autor: ~kibic Lasu 2012-05-14 10:42:12

avatar ten dziadek Piskuła w sobotę będzie wami obracał w prawo i lewo a po za tym nie napinajcie się zobaczym w sobote.

autor: ~Lipno 2012-05-14 10:46:31

avatar pamietajcie panowie, że Zenek to bardzo doświadczony i sprawny fizycznie zawodnik, nie musze chyba przypominac ze gral w najlepszej lidze, a do takich zawodnikow trzeba miec szacunek

autor: ~las 2012-05-14 10:49:44

avatar dokladnie dlatego was zalatwimy, wkoncu każdy wie, ze w steszewie grają drewniaki !

autor: ~Lipno 2012-05-14 13:05:53

avatar Drewno to jest w Lesie !!

autor: ~anonim 2012-05-14 23:21:29

avatar zluzujcie troche....

autor: ~anonim 2012-05-14 23:25:08

avatar no właśnie drużyny walaczące o awans powinny się szanować i mieć respekt do siebie.

autor: ~anonim 2012-05-15 14:37:39

avatar Paweł Wąsowski wracaj do tornado marnujesz tylko sie w tym puszczykowie

autor: ~obserwator 2012-05-15 15:01:21

avatar Paweł się nie marnuje jest ważną częścią zespołu, zawsze można na niego liczyć. Umiejętności czysto piłkarskie nie pozwalają mu się przebić do pierwszego składu, stanowi dobrą alternatywę dla trenera ponieważ może grać na boku pomocy i obrony.

autor: ~obserwator 2 2012-05-15 20:00:22

avatar Nie mam sensu robić kroku w tył, tak jak obserwator napisał " zawsze można na niego liczyć"

autor: ~anonim 2012-05-16 01:07:11

avatar kto dziadków z tyłu nie szanuje ten na awans nie zasługuje.jeszcze tylko 4 kolejki.

autor: ~Pablo 2012-05-16 07:40:12

avatar Panowie trzymajcie tak dalej! Oby zwycięstwo z lipienkiem. Życzę Wam awansu tak samo jak Kamieńcowi bo na chwilę obecną dla mnie te 2 zespoły są najlepsze! Oczywiście pozdrowienia dla Zenka! Ciągle imponuje formą! Śmieszą mnie napinacze obrażający jego osobę! Strzyżewo jest za Waszym awansem!!! Połowa ligi nie lubi Lipna a oni sami na taki wizerunek zapracowali! Pojedźcie po nich na maxa! Pozdrawiam!

autor: ~obserwator 2012-05-16 17:01:42

avatar słuchaj synek niby jak lipno zapracowało na zły wizerunek ? ja ci powiem tak kazdy ma wrogów i przyjacioł tak wiec przemysl to

autor: ~Pablo 2012-05-16 20:46:22

avatar Oj wy śmieszni napinacze... Nikt was nie lubi i nie możecie się z tym pogodzić. Synek możesz mówić do swojego potomka - jeśli takiego masz... Pozdrawiam cię obserwatorze!

autor: dominskorc16 2012-05-16 21:06:33

Profil dominskorc16 w Futbolowo Proszę nie podszywać się pod innych użytkowników.

autor: dominskorc16 2012-05-16 21:14:29

Profil dominskorc16 w Futbolowo Dziś odbył się pierwszy mecz rozpoczynający 23 kolejkę Orkan Konarzewo - Pieczarka Wielichowo 0:0.

autor: ~w 2012-05-16 23:28:09

avatar Jeśli Kamieniec pokona Gminy Grodzisk a Las -Lipno to w następnej kolejce bardzo ciekawy mecz Kamieniec-Lipno..///a wtedy przy zwycięstwie LASU --LAS wita okręgówkę ?/

autor: ~anonim 10 2012-05-16 23:36:51

avatar ZENEK ciągnie gre w pomocy----WIÓREK/dziadek ?/ trzyma wszystko z tyłu/on też ma już troche latek/ do tego młodzi i ambitni chłopacy i chyba Las będzie miał awans /==== NIE TRZEBA JEDNAK PATRZEĆ NA GŁUPIE TEKSTY NA STRONACH KLUBOWYCH///myślę że ci starsi zawodnicy wogóle się tym nie przejmują -robią swoje-ciągną zespół--a na koniec będą się śmiali z tego i cieszyli z awansu !!!!/POWODZENIA LAS

autor: ~powodzenia las! 2012-05-17 14:47:31

avatar Wy juz wiecie co macie zrobic ;) powodzenia LAS!

autor: ~Las_27 2012-05-19 02:54:07

avatar Las do boju!!!! Bez spiny, a zwycięstwo będzie Waszeeeee. La, La, La, La, Lasssssssssssssss :))

autor: ~.ja 2012-07-27 00:28:49