Cenne zwycięstwo z Wronczynem !!

• autor: dominskorc16, 2012-05-06 20:20

Las pokonał na własnym stadionie LZS Wronczyn 1:0 (1:0).

Pierwsza połowa przyniosła tylko jedną bramkę, na liste strzelców wpisał się Krzysztof Gorzyński. W drugiej połowie Las kilka razy groznie kontratakował ale nie przyniosło to efektów bramkowych. Piłkarze z Wronczyna mieli dwie grozne sytuacje ale na szczeście marnowali je napastnicy. Mecz zakończył się szczęsliwym zwycięstwem Lasu 1:0.

Po tym zwycięstwie Las wraca na fotel lidera ponieważ Lipno przegrało z Bukowcek na własnym stadionie 1:3 !!

Skład Lasu; Ginew, Różański,( 75, Werbliński), Wiórek, Paprocki, Norek, Kazmierczak ( 90,Stróżyk), Gorzyński, Piskuła, Szymczak ( 88,Wąsowski), Przybylski, ( 65, Kotkowiak), Kowalkiewicz P.

Bramka dla Lasu: Krzysztof Gorzyński.

Widzów: około 80.

W najbliższą środę o 18:00 Las podejmie na własnym stadionie LSS Gminy Gordzisk Wlkp.

autor: ~kibol 2012-05-06 21:50:58

avatar puszczykowo walczy z konarzewem o awans a mecz konarzewa z kamiencem sedziuje zawodnik lasu na lini to jest skandal !!!!!! ciekawi mnie kto tak obsadza ekipy sedziowskie1111111111

autor: ~kibic 2012-05-07 09:50:29

avatar KRETA NIE MA OBRONA NA ZERO MAM NADZIEJE ZE GO DLUGO NIE ZOBACZY, Z NIM W SKŁADZIE DRUZYNA DUZO TRACI NA SWOJEJ WARTOSCI,OOO MOZE TAK JAK W FUTSALU BEDZIE WCHODZIŁ NA STAŁE FRAGMENTY GRY.

autor: ~Hamciu 2012-05-08 18:35:42

avatar Kiedy sędziuję, jestem sędzią, jak gram jestem z Lasem, zawsze swoje zadanie wykonuję z pełnym zaangażowaniem. Jeśli chodzi o niedzielne spotkanie - nie mam sobie nic do zarzucenia, obserwator też wystawił mi bardzo dobrą ocenę, a dodatkowym potwierdzeniem są podane dłonie i podziękowania zawodników obu drużyn...

Wskaż choć jedną moją błędną decyzje, która wskazywałaby na to, że próbowałem pomóc Lasowi?

P.S. Zapomniałeś się przedstawić?

autor: ~anonim 2012-05-09 12:56:04

avatar liniowy bardzo dobrze sedziowal nie mozna miec do niego pretensji tylko chodzi o sam fakt ze zawodnik druzyny z ktora Konarzewo rywalizuje sedziuje na lini.