statystyki szczegółowe

Aktualności

Horror w Puszczykowie! Porażka z Orkanem

• autor: dominskorc16, 2012-05-03 16:17

Las po ciekawym i zaciętym meczu przegrał na własnym stadionie z Orkanem Konarzewo 2:3 (0:2)..

Początek meczu pokazywał kto jest faworytem spotkania, Las groznie atakował swoje sytuacje marnowali Kowalkiewicz P, Różański. Nie oczekiwanie to Konarzewianie zdobyli pierwsi bramkę, po błędzie naszej obrony były piłkarz Lasu Rafał Szymczak zdobył bramkę i w 26 minucie było 0:1 dla Orkanu. Las starał się atakować a Orkan czekał i od czasu do czasu wyprowadzał gorozne kontry, swoje sytuacje marnowali  Babijów i Śmiglak. Gdy wszyscy już myśleli o przerwie Konarzewianie wyprowadzili kontrę i w ostatniej minucie pierwszej połowy Śmiglak podwyższył na 0:2.

Druga połowa to ponowinie ataki Lasu i zamknięcie Konarzewian na swojej połowie. 64 mincie Las zdobył bramkę kontaktową z rzutu wolnego uderzył Piskuła piłka odbiła się od słupka i wpadał do bramki. W 75 minucie było już 2:2 w polu karnym faulowany był Wiórek i karnego na bramkę zamienił Piskuła. Mecz się zaostrzył w między czasie czerwone kartki otrzymali zawodnik Orkanu Węglewski oraz gracz  Lasu Różański. W 90 minucie piłkarze Lasu stracili bramkę na 2:3 w sytuacji sam na sam Śmiglak nie dał szans Kamyckiemu i mecz zakończył się zwycięstwem Orkanu 2:3.

Szkoda nie wykorzystanych sytuacji na początku spotkania. Najsprawiedliwszym wynikiem był by remis ale niestety to Orkan cieszy się z 3 punktów.

Skład Lasu: Kamycki, Paprocki, Wiórek, Piechocki, Norek, Różański, Piskuła, Gorzyński, Kowalkiewicz H.,( 77,Nawrocki) ), Kowalkiewicz P, Marchewka ( 45, Szymczak)

Bramki: 0:1 - Szymczak R. 0:2 -  Śmiglak, 1:2 - Piskuła, 2:2 - Piskuła (k), 2:3 - Śmiglak .