W Stęszewie tylko remis

• autor: dominskorc16, 2011-10-23 09:43

W X kolejce A - klasy Las zremisował na wyjezdzie z Lipnem Stęszew 2:2 (0:2)...

Pierwsza połowa to przewaga drużyny z Puszczykowa która zaowocowała dwoma trafieniami Pawła Kowalkiewicz.

Do przerwy 2:0 dla Lasu i dobra gra całego zepołu.

Druga połowa to koncert błędów zawodników z Puszczykowa, najpierw piłke przed polem karnym stracił jeden z zawodników Lasu co wykorzystali gospodarze i strzelili bramkę. Chwilę pozniej było już 2:2 w polu karnym w kontrowersyjne sytuacji faulowany był zawodnik Lipna w konsekwencji rzut karny.

Las miał jeszcze kilka okazji w których powinnien zdobyć przynajmniej jedną bramkę. Niestety tylko remis z przeciętnie grającym Lipnem i wielki niedosyt !!

Druga połowa była słabsza w wykonaniu całego zespołu i nie można winić pojedyńczych zawodników. Jesteśmy jedną drużyną wszyscy wygrywamy i wszyscy przegrywamy !!

Skład Lasu: Skołuda, Kazmierczak, Przybylski ( 75, Wąsowski), Piechocki, Kowalkiewicz H., Szymczak, Roszak, Jazdończyk, Piskuła, Nawrocki, Kowalkiewicz P.

Bramki dla Lasu: 1:0 - 19 min.-  Kowalkiewicz Paweł, 2:0 - 25 min. -  Kowalkiewicz Paweł.

autor: ~anonim 2011-10-23 12:30:09

avatar ktos kto pisał tą releacje oglądał 1połowe na drugiej go nie było ,lipno dominowało i mogło wygrac gdyby lepsza skuteczność nie których zawodników

autor: ~Norcz 2011-10-23 16:00:33

avatar a Ty Bili jesteś ociążały i słaby, mieliście tylko fuksa, że mieliśmy słabszy dzień i że Lisiecka sędziowała mecz bo po 1 połowie wasz błaznowaty trener i bramkarz rezerwowy powinni ogladac juz mecz w szatni albo lepiej jakby wcale nie przychodzili. To zachowanie świadczy tylko o was i o waszym prostactwie i jak się nie umiecie podpisywac frajerzy pod swoimi postami to nie pisac wcale.

autor: ~Admin 2011-10-23 17:43:16

avatar Pisałem co widziałem, chyba byłes na innym meczu w drugiej połowie lipno miało 3 sytuacje i strzeliło 2 bramki, moze inaczej to my wam stworzyliśmy te trzy sytuacje.

autor: ~Admin 2011-10-23 18:28:17

avatar Komentarze wulgarne bedą usuwane.

autor: Hamciu15 2011-10-24 13:21:45

Profil Hamciu15 w Futbolowo Moim zdaniem, my mecz przegraliśmy, Oni zremisowali. I na własne życzenie, zamiast być na 3. miejscu z dwoma punktami straty do lidera, jesteśmy na 4. - tylko.

Niektórzy powinni wziąć sobie do serca przede wszystkim słowa: "...nie można winić pojedynczych zawodników. Jesteśmy jedną drużyną wszyscy wygrywamy i wszyscy przegrywamy"

P.S. do anonima
- tę relację
- niektórych

autor: Hamciu15 2011-10-24 13:22:07

Profil Hamciu15 w Futbolowo Moim zdaniem, my mecz przegraliśmy, Oni zremisowali. I na własne życzenie, zamiast być na 3. miejscu z dwoma punktami straty do lidera, jesteśmy na 4. - tylko 4.

P.S. do anonima
- tę relację