Zwycięstwo w Ptaszkowie

• autor: dominskorc16, 2011-10-16 16:29

Las pokonał na wyjezdzie LSS Gminy Grodzisk Wlkp. 3:0 (0:0) ..

Pierwsza połowa to lekka dominacja Lasu w której nie udało zdobyć się bramki, Najważniejszą postacią w  pierwszej połowie był arbiter,  który najpierw nie wyrzucił z boiska zawodnika gospodarzy za uderzenie bez piłki Daniela Piechockiego, po raz kolejny popełnił błąd pod koniec pierwszej połowy w której nie słusznie wyrzucił Gorzyńskiego z boiska  za drugą żółtą kartke i Las kończył pierwszą połowe w dziesiątke. Do przerwy 0:0.

Druga połowa to od początku ataki Lasu i czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy, kluczowa była 66 minuta, gdzie piłkę ręką po strzale Huberta Kowalkiewicza wybił z bramki obrońca gospodarzy w konskwencji druga czerwona kartka  i rzut karny który na bramkę zamienił Krzysztof Piskuła.

W 70 minucie kolejny rzut karny dla Lasu i drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Piskuła. Gospodarze podrażnieni dwu bramkową porażką zaczeli grać ostrzej w konsekwencji trzecia czerwona kartka dla zawodnia LSS - u.

Kolejna bramka dla Lasu był kwestią czasu i tak się stało w 80 minucie Wąsowski zagrał do Roszaka i było 3:0.

W 88 minucie bezmyślne zachowanie zawodnika gospodarzy który od tyłu faulował Werblińskiego i LSS kończył mecz w siódemkę. Las słusznie pokonał LSS Grodzisk Wlkp. 3:0.

Skład Lasu: Skołuda, Szymczak,( 80, Werbliński), Kazmierczak, Piechocki, Kowalkiewicz H., Nawrocki ( 75, Wąsowski), Gorzyński ( 40, CZ.K.), Piskuła, Roszak, Kowalkiewicz P, Jazdończyk.

Bramki: 66 min - 1:0 Piskuła (k), 70 min - 2:0 Piskuła (k), 80 min - 3:0, Roszak.