Jedenaście bramek w Puszczykowie

• autor: dominskorc16, 2011-08-27 19:28

Las pokonał na własnym stadionie TS Gminy Kamieniec ....

Las wygrał z TS Gminy Kamieniec 6:5 (2:1)

Początek spotkania to lekka przewaga Lasu, niestety jednak pierwszą bramkę zdobywają goście z Kamieńca, po stracie piłki w środkowych strefach boiska przez jednego z pomocników Lasu bramkę zdobył napastnik gości. Naszczęscie Las szybko odpowiedział, faulowany w polu karnyn przez bramkarza gości był Skorczyk w konsekwencji rzut karny i czerwona kartka dla bramkarza, pewnym egzekutorem okazał się Przybylski i było 1:1. Pod koniec pierwszej połowy Las wyszedł na prowadzenie po podaniu Wiórka w sytuacji sam na sam znalazł się Piskuła i na raty pokonał bramkrza gości. Do przerwy 2:1 dla Lasu.

Druga połowa to szybko strzelona bramka przez Huberta Kowalkiewicza po ładnym strzale z woleja. Niestety kolejne dwie bramki strzelili goście i było 3:3. Następna bramka to samobój zawodnik gości który skierował piłkę to wlasniej siatki, z drugiej strony szybka odpowiedz po rzucie wolnym i nieporozumieniu obrońców Lasu  z bramkarze i znów remis. Kolejne bramki dla Lasu  zdobywali  Nawrocki i Skorczyk. W tym momencie Las prowadził 6:4. Pod koniec meczu bramkę zdobyli jeszcze goście i mecz zakończył się hokejowym wynikiem 6:5.

SKład Lasu: Skołuda, Kazmierczak, Wiórek, Przybylski, Norek, Wojewoda, (85, Dera), Piskuła, Gorzyński, Kowalkiewicz H., ( 85, Szymczak), Kowalkiewicz P., (65 Nawrocki), Skorczyk.

Bramki dla Lasu: Przybylski (k), Piskuła, Kowalkiewicz H., Nawrocki, Skorczyk, samobójcza.

W nabliższą środę o godzinie 17:30 na stadionie w Puszczykowie  Las zagra w PP z EWPA II Komorniki.